Zdrowe odmładzanie

NATURALNA RENOWACJA ORGANIZMU

Bez farmakologii i chemii, bez stresu i wysokich kosztów, a za to przyjemnie i pożytecznie. ZAPRASZAM!

Zapraszam wszystkie chętne osoby, którym marzy się na wiosnę poprawienie nie tylko własnego wyglądu, ale również oczyszczenie całego organizmu. Zawsze w tym okresie cyklu rocznego przychodzi moment przesilenia wiosennego. Nasz zmęczony brakiem słońca i zimą organizm, upomina się o szczególną troskę. Jeśli nie wystarcza Ci zwykła wizyta u kosmetyczki mam niepowtarzalną propozycję dla każdego depresyjnego ciała i ducha.

Po kuracji daję gwarancję lepszego samopoczucia, piękniejszego wyglądu, wzmocnionych sił witalnych i seksapilu :). Bez bólu i igieł, z wykluczeniem stresu i wysokich kosztów poprawimy nastrój i odnowimy pogodę ducha w zdrowym ciele.

Kuracja nie wymaga poświęceń i prowadzenia głodówek. Wystarczy zagospodarować około 2 godzin czasu po wyczerpującym tygodniu i przed weekendem skorzystać z relaksujących zabiegów. Kuracja trwa 1 miesiąc. W trakcie tych czterech spotkań przeprowadzę cykl zabiegów oczyszczająco regenerujących i prowokujących nasz organizm do samooczyszczania.

Kuracja przedstawia się następująco:

  • 1 spotkanie: świecowanie lub konchowanie uszu i zabieg hirudokosmetyczny.
  • 2 spotkanie: zabieg body detoxu i konchowania uszu
  • 3 spotkanie: zabieg hirudokosmetyczny i body detox
  • 4 spotkanie: konchowanie uszu i body detox

Koszt pakietu tylko 1000 zł.

Świecowanie i konchowanie uszu oczyszczą zatoki i kanał uszny oraz uregulują ciśnienie w zatokach. Uczucie lekkości głowy i relaksu zgłaszają pacjenci już podczas pierwszego zabiegu. Przez kilka dni po zabiegu nasz organizm jest prowokowany poprzez krążące w nim opary do samooczyszczania się. Sam zabieg jest bardzo przyjemny.

Hirudokosmetyka to bardzo specyficzna kuracja polegająca na przystawieniu pijawek lekarskich w miejscach, gdzie dokuczają nam jakieś dolegliwości. Po wpuszczeniu hirudozwiązków czyli substancji poprawiających krążenie a tym samym ukrwienie organizmu, hormonów szczęścia czyli endorfin i ok. 100 innych specyfików wpływających korzystnie na nasz organizm pijawki odczepiają się samoistnie. Zabieg jest bezbolesny. Następnie z uzyskanej krwi połączonej z hirudozwiązkami wykonujemy maseczką na twarz i dekolt i pozostawiamy ją na ok. 20 minut. Zaleca się odpoczynek przez ok. 2 dni po zabiegu. Do tego typu kosmetyki przyznają się największe gwiazdy amerykańskiego kina.

Body detox polega na moczeniu nóg w wodzie z jonizatorem o niewielkim natężeniu prądu. Dzięki niemu pobudzone są komórki organizmu do wyrzucania toksyn i złogów metali. Podczas seansu wypuszczane są niewielkie ilości, natomiast autodetoksykacja odbywa się poprzez skórę i układ wydzielniczy przez kilka dni po zabiegu. Szczególnie istotna jest tu pomoc w odkwaszaniu organizmu i poprawie odporności.

Niestety nie każdy może mieć wykonane powyższe zabiegi ze względu na przeciwwskazania. Szczegóły dotyczące poszczególnych kuracji znajdują się na stronie www.terapiemedyczne.pl. Zapraszam również do kontaktu pod numerem telefonu +48 733 11 52 88 lub mailowo kontakt@terapiemedyczne.pl.