Współpraca

Współpraca dla lekarzy i placówek medycznych.

Zapraszam do współpracy lekarzy i placówki medyczne zainteresowane spektakularnymi efektami hirudoterapii i pozostałych metod naturalnych. Wspólnie możemy uzupełnić prowadzone leczenie zabiegiem przynoszącym ulgę i lepsze samopoczucie a tym samym przyspieszenie powrotu do zdrowia. Jeśli wśród naszych pacjentów znajdzie się przypadek, w którym farmakologia nie przynosi spodziewanych efektów możemy wspomóc go terapią hirudozwiązkami.
Zgodnie z podstawową Międzynarodową Klasyfikacją Procedur Medycznych ICD-9 terapia pijawkowa kod 99.991 jest uznaną procedurą medyczną.
Same pijawki nie szkodzą a moje przygotowanie i wykształcenie zapewni kierowanym przez Państwa pacjentom, profesjonalizm i przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki. Posiadam wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności oraz wykształcenie medyczne. Pijawki zamawiane są jedynie u certyfikowanego dostawcy, będącego pod opieką Inspektora Weterynarii. Po zabiegu są usypiane i przekazywane do utylizacji. Przestrzegam opracowanych procedur medycznych i postępowania z pijawkami zgodnie z wytycznymi Sanepidu.

Prowadzę dystrybucję opatrunków z żywymi kulturami larw dla lekarzy, pielęgniarek, gabinetów prywatnych, przychodni, klinik oraz bezpośrednio pacjentów. Zgłoszenia i zapotrzebowania uzgadniane są indywidualnie w zależności od ilości opatrunków i rozległości ran.
Standardowy cennik opatrunków waha się w granicach 100-300 zł.(+ koszt przesyłki 35zł)

Nasza współpraca ma na celu połączenie możliwości terapeutycznych z zapewnieniem bezpieczeństwa pacjentom dla uzyskania jak najlepszych wyników leczenia.

Świadczę usługi medyczne w zakresie:

  • outsourcingu funkcji menadżerskich
  • planowania, organizacji i nadzoru nad działalnością placówki medycznej
  • wsparcia procesu sprzedaży w oparciu o liczne kontakty
  • przygotowania i realizacji strony internetowej
  • outsourcingu usług pielęgniarskich i terapii naturalnych
  • dystrybucji i szkoleń personelu z zakresu aplikacji opatrunków specjalistycznych
  • wdrażania usług z zakresu medycyny naturalnej

Jeśli macie Państwo pytania zapraszam do kontaktu kontakt@terapiemedyczne.pl.